| | Sp.zn. | Adresát | Den vyvěšení | Věc | Detail |
| 111 EX 1445/26 |
Roman Vrtný, Sychrova č.p. 16, 562 01, Ústí nad Orlicí |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1406/26 |
Ryszard Jan Pawłowski, Valdštejnova č.p. 347, 561 69, Králíky |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 70/26 |
Eliška Bystrá, Radniční 1/2, 434 01, Most |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1437/26 |
MAREK POLÁK, Palackého nám. č.p. 160, 572 01, Polička |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1500/26 |
Patrik Jor, Náměstí Prof. Babáka č.p. 106, 503 53, Smidary |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1523/26 |
JAN VŠETEČKA, Mladé Buky č.p. 186, 542 23, Mladé Buky |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1188/26 |
Radek Slavík, Palackého náměstí č.p. 38, 517 41, Kostelec nad Orlicí |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1522/26 |
JOSEF MARTÍNEK, Mladé Buky č.p. 186, 542 23, Mladé Buky |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1502/26 |
JAN SVITKO, T. G. Masaryka 5/35, 568 02, Svitavy |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1421/26 |
Zbyněk Hoza, Moravská Chrastová č.p. 76, 569 04, Brněnec |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1531/26 |
MARYNA KURYSH, Sportovní č.p. 525, 535 01, Přelouč |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1490/26 |
Josef Černý, Bratří Venclíků 1073/8, 198 00, Praha |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1464/26 |
Nicolle Šulcová, náměstí Na Městečku č.p. 72, 664 71, Veverská Bítýška |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1469/26 |
Iveta Suchardová, Dukelské náměstí č.p. 39, 509 01, Nová Paka |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1463/26 |
Jan Vejdělek, 9. května č.p. 40, 281 63, Kozojedy |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1510/26 |
VLADIMÍR NOVÁK, Sychrova č.p. 16, 562 01, Ústí nad Orlicí |
31.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 111 EX 1987/25 |
Exekutorský úřad Svitavy, náměstí Míru 53/59, 568 02, Svitavy |
25.08.2026 |
Oznámení přihlášených pohledávek do dražby |
|
| 111 EX 1987/25 |
Exekutorský úřad Svitavy, náměstí Míru 53/59, 568 02, Svitavy |
25.08.2026 |
Usnesení o příklepu |
|
| 111 EX 1987/25 |
Exekutorský úřad Svitavy, náměstí Míru 53/59, 568 02, Svitavy |
25.08.2026 |
Usnesení o příklepu |
|
| 111 EX 1457/26 |
Nicki Šumek, Klimkovická 55/28, 708 00, Ostrava |
21.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |